Dodaj do ulubionych


NOWE TECHNOLOGIE

Firma zajmuje się wdrażaniem na warsztatach produkcyjnych i budowach nowych technologii spawania pozwalających zwiększyć wydajność, a także poprawić jakość wykonywanych prac.

Oferujemy uruchomienie technologii takich jak spawanie drutem proszkowym, spawanie automatem pod topnikiem.

Technologia spawania MAG drutem proszkowym (136) w stosunku do tradycyjnego spawania MAG drutem pełnym (135) pozwala wyeliminować przyklejenia międzyściegowe, odpryski spawalnicze i dwukrotnie zwiększyć wydajność spawania w pozycjach przymusowych. Spawanie drutem proszkowym jest idealną metoda którą można zastosować na budowie zastępując spawanie elektrodą otuloną (111). Zastosowanie metody MAG drutem proszkowym na budowie pozwala na przyśpieszenie procesu spawania trzykrotnie jednocześnie zachowując wysoką jakość spawania zarówno na wietrze i niekorzystnych warunkach budowy.

Technologia spawania automatem pod topnikiem pozwala na zwiększenie wydajności spawania i uzyskanie styków wysokiej jakości. Metoda ta wyeliminowuje czynnik ludzki spawacza zwiększając powtarzalność procesu spawania. Spawanie automatem idealnie nadaje się do wykonywania elementów powtarzalnych dużej grubości zarówno na warsztacie i budowie. Zastosowanie automatu do spawania pozwala na znaczne skrócenie czasu spawania elementów o dużych grubościach.

Gwarantujemy uruchomienie wyżej wymienionych technologii klienta na warsztacie lub budowie. Proces wdrożenia przez SPAW-PROJEKT wygląda następująco:
  • Konsultacja u klienta i propozycja rozwiązań technologii.
  • Opracowanie technologii spawania i planu wdrożenia.
  • Ustalenie wymagań odnośnie odpowiedniego sprzętu spawalniczego i pomoc przy jego doborze.
  • Szkolenie spawaczy.
  • Uruchomienie procesu na produkcji warsztatowej lub budowie.